„ Artyści są wśród nas ”

Dnia 26 października b.r., z inicjatywy Pani Małgorzaty Kurzawskiej, w sali konferencyjnej naszej szkoły odbyła się wystawa prac i prezentacja talentów naszych uczniów. Prezentowane były zdjęcia uczennicy klasy III AG Julity Zygmunt uwieczniające piękno przyrody na zdjęciach krajobrazów oraz fotografiach makro. Tło muzyczne  do prezentacji zdjęć w postaci własnych, pięknych aranżacji znanych utworów, przygotowała uczennica klasy II A Martyna Dribczak. Talent rysunkowy zaprezentowali uczniowie:

– Oliwia Dobrzańska z klasy IA

– Joanna Krawczyk z klasy III AP

– Dżesika Olszewska z klasy III AG

– Katarzyna Walas z klasy III AG

Wspaniały poczęstunek w postaci domowych ciast przyszykowali uczniowie klas trzecich: lga Onuszczak, Cyprian Herba i Katarzyna Walas. Pięknie dziękujemy!

Rok 2021 jest pierwszym rokiem, w którym prezentowane są prace i talenty uczniów. W przyszłym i kolejnych latach planujemy kontynuować tą formę promocji zdolności uczniów.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do chwalenia się swoimi umiejętnościami!