Dla nas on przyszedł tu…

21 grudnia 2018 uczniowie naszej szkoły przedstawieniem jasełkowym wprowadzili nas w świąteczną atmosferę Świat Bożego Narodzenia pt. “Dla nas on przyszedł tu…”

Jasełka były dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Dały nam możliwość kultywowania pięknej polskiej tradycji. Uczniowie świetnie i z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, o czym świadczyły gromkie brawa zgromadzonej publiczności. Efektowna dekoracja i oprawa muzyczna dopełniały całości spektaklu. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Część artystyczna zakończona została wspólnym kolędowaniem uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości..