Dni Otwarte

Dnia 19 maja 2022r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej odbyły się „Dni Otwarte” dla uczniów szkół podstawowych. Wszyscy mieli możliwość zapoznania się ze strukturą szkoły jak i kierunkami jakie oferujemy na przyszły rok szkolny. Nasza kadra pedagogiczna poprowadziła lekcje otwarte, m.in. zapoznanie z biologią, zdrowe odżywianie, warsztaty ekologiczne czy carving. Po spędzeniu miłego czasu na terenie szkoły, wszyscy udali się na  boisko do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudnej by spędzić ten czas aktywnie, bo przecież „rolnik” musi być w formie.  Za użyczenie boiska bardzo dziękujemy ! Były różne konkurencje sportowe oraz turniej piłkarski o „Puchar Dyrektora ZSCKR w Rudnej”. Wygrała nasza szkolna drużyna. Strażacy z OSP Krzydłowice, którzy są uczniami naszej szkoły zadbali o pomoc medyczną podczas tego wydarzenia. Odwiedził nas również Mistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Polski we freestyle football- Paweł Skóra. Za obecność bardzo dziękujemy, było wesoło i sportowo.