Drodzy ósmoklasiści

Kończycie szkołę podstawową, przed Wami ważna życiowa decyzja- wybór następnej szkoły. Powinien on być przemyślany i zapewnić Wam dobre przygotowanie do dorosłego życia. Zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

Jesteśmy szkołą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zapewniamy kształcenie w ciekawych zawodach. W szkole mamy profesjonalną i życzliwą kadrę nauczycielską oraz dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną. Oferujemy bezpłatne prawo jazdy kat. T, internat, wyjazdy na staże zagraniczne do Grecji i Włoch.

W szkole funkcjonuje pasieka oraz plantacja drzew Oxytree. W naszej szkole uczeń nie tylko zdobywa wiedzę i umiejętności, ale rozwija swoje zainteresowania, oferujemy Wam wiele ciekawych zajęć, warsztatów, szkoleń.

Nasza szkoła gwarantuje naukę w małych kameralnych klasach, bezpieczeństwo  oraz przyjazną atmosferę. Czekamy na Was. Wybierzcie mądrze.

ZSCKR w Rudnej