„I ty możesz być kucharzem…”

Uroczystość, która odbyła się w naszej szkole 20.03.2018r., miała na celu zapoznanie wszystkich przybyłych na tę uroczystość z działaniami naszych uczniów, którzy kształcą się w zawodzie kucharz. Nasi goście zobaczyli, czego nauczyli się i jak radzą sobie w kuchni kucharze. Uczniowie zmierzyli się z kilkoma konkurencjami np.: Master-Chef pt.” Moje drugie śniadanie do szkoły”, a Przygotowane przez uczniów potrawy były degustowane przez zaproszonych gości i pozostałych uczestników, którzy zachwycali się umiejętnościami i kunsztem przyszłych kucharzy.

Dzień ten był również świetną okazją do przedstawienia naszej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2018/2019, przybyłym na tę uroczystość gimnazjalistom. Mamy nadzieje, że przedstawiona oferta edukacyjna ułatwi wybór dalszego kierunku kształcenia gimnazjalistom i być może od września spotkamy się w murach naszej szkoły …