Kartki świąteczne dla najbliższych

W miesiącu grudniu uczniowie naszej szkoły w ramach projektu „Polskie tradycje świąteczne” wzięli udział w kampanii społecznej, której celem jest kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

Wysyłanie kartek jest ważne ponieważ …

•        Sprawiają  odbiorcy wielką radość.
•        To szansa by w prosty i osobisty sposób wyrazić wszystko to, co czujemy  do osób najbliższych.
•        Wysłane kartki przywołują wspomnienia i pamięć o nadawcy za każdym razem, gdy na nie spoglądamy.
•        Napisane kartki pozostawiają po sobie trwały ślad, którego nie można tak po prostu wykasować. Nie potrzebujemy do tego stałego połączenia wi-fi – możemy tworzyć je w każdym miejscu, o każdej porze, angażując bliskich.
•        Poprzez własnoręczne napisanie kilku słów podkreślamy wyjątkowość osób, do których kierujemy  życzenia świąteczne.
•        Kartki świąteczne stanowią formę integracji wszystkich członków rodziny.
•        To dobra okazja, by uwolnić kreatywność i pomysłowość, poprawić bądź nabyć nowe umiejętności manualne.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie – z pewnością sprawicie ogromną radość odbiorcom Waszych kartek