Konkurs na „Kotylion Niepodległościowy” rozstrzygnięty!

Dzień 11 listopada obchodzony jest co roku bardzo uroczyście w całej Polsce. W tym dniu w 1918 r. Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. Aby uczcić ten dzień  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy „Kotylion  Niepodległościowy”. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na radosne przeżywanie i odpowiednie przygotowanie się do świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości, kształtowanie postaw patriotycznych i miłości do Ojczyzny oraz zachęcenie uczniów do pracy twórczej.

Kotyliony, które przygotowali nasi uczniowie, przerosły najśmielsze oczekiwania. Kształt, materiały z jakich były wykonane, wzbudzały ogromny zachwyt i podziw.

Oceniając prace wzięto pod uwagę kolorystykę zgodną z barwami narodowymi, estetykę wykonania oraz wkład pracy.

Oto uczniowie, którzy zostali nagrodzeni:

I miejsce – Joanna Krawczyk

II miejsce – Julita Zygmunt

III miejsce – Przemysław Paduch

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom  gratulujemy!!!