MISJA: POMÓŻ WIDZIEĆ

„Misja: Pomóż widzieć” to ogólnopolska akcja charytatywna, której organizatorem są salony okulistyczne „Dr OKO”. W ramach akcji zbierane były okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne z przeznaczeniem dla potrzebujących w krajach misyjnych. Zebrane przez naszą młodzież okulary przekazane już zostały do organizatorów i trafią z misją medyczną do Papui Nowej Gwinei.

Udział w akcji, to jednocześnie nasz „Dar na 100”, czyli dar z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II, któremu bardzo zależało na tym, by mieść pomoc potrzebującym w różnych zakątkach świata. Serdecznie DZIĘKUJEMY za udział w akcji.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”