NAGRODZENI PRZEZ MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI

       Szanowni Państwo niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 30 grudnia 2022r Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk przyznał nagrody pieniężne uczniom naszej szkoły, za wysokie wyniki w nauce w roku  szkolnym 2021/2022.  Nagrodzeni uczniowie to, Julita Zygmunt uczennica klasy IV technikum, kształcąca się na kierunku technik architektury krajobrazu oraz Kacper Laszczowski uczeń klasy II branżowej szkoły I stopnia, uczący się w zawodzie rolnik.

        Listy gratulacyjne w imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka  wręczyła uczniom sama dyrektor ZSCKR w Rudnej Bożena Bączek podczas apelu w dniu 4 stycznia 2023 r. Mamy nadzieję, że przyznane nagrody będą motywacją do osiągania wysokich wyników w  nauce dla pozostałych uczniów naszej szkoły, czego wszystkim życzymy.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!