NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

   Z okazji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 drodzy Uczniowie życzę Wam aby ten rok był bezpieczny i spokojny. Wracacie po dwumiesięcznej przerwie opaleni, z uśmiechami na twarzach ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej pracy. Pracy, którą każdy uczeń rozpoczyna zawsze pierwszego września.
W Waszym życiu wiele rzeczy uległo zmianie. Nie tylko jesteście starsi, mądrzejsi ale także macie nowe postanowienia na ten rok szkolny. Nie trzeba mówić, że oczywiście na pierwszym miejscu listy postanowień jest praca o wysokie oceny ponieważ uczycie się nie dla szkoły, nauczycieli, rodziny czy przyjaciół, tylko dla siebie. Szczególne życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 kieruję również do niestrudzonego Grona Pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi. Życzę wszystkim samych sukcesów, dużo cierpliwości i wytrwałości.

Dyrektor ZS CKR w Rudnej
Bożena Bączek