Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego 'FORGET- ME- NOT’

W dniu 22 listopada 2022 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ’ FORGET- ME- NOT’ ( edycja jesienna 2022).

Konkurs był zróżnicowany dla klas 1-2 oraz 3-4 technikum pod względem trudności tekstów literackich, piosenek i sentencji. Celem było rozwijanie rozwijanie zainteresowań uczniów, zachęta do czytania ze zrozumieniem, zabawa ze słownictwem obcojęzycznym, wdrażanie do słuchania piosenek i utrwalania melodyki języka angielskiego, tudzież delektowania się sentencjami sławnych osób ze wskazaniem na przemyślenia i zastosowania w życiu codziennym.

Dyplomy z wyróżnieniem zdobyli:

Klaudia Bukowska (1AG),

Oliwia Motyl (1AK),

Magdalena Radło (4AP),

Sebastian Szutkowski (2A),

Dyplomy uznania otrzymali:

Mateusz Trybucki (4AG),

Julita Zygmunt (4 AG),

Zuzanna Kołodziej (1AK),

Szymon Rusinowicz (2A),

Dyplomy uczestnika uzyskali:

Roland Magna (3A),

Weronika Lubera (3A).

Pozostali uczniowie szkoły zostali zachęceni sukcesami językowymi swoich kolegów i koleżanek i wyrażają chęć wzięcia udziału w wiosennej edycji  konkursu 2023.

Koordynatorem konkursu była p. Grażyna Danieliszyn, nauczycielka języka angielskiego.