Szkolny konkurs na najładniejszy piernik świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to przyjemny okres dla każdego ucznia oraz nauczyciela. Najwięcej radości sprawia sam czas przygotowań na nadchodzące grudniowo-świąteczne dni, które dla większości z nas kojarzą się z atmosferą ciepła, tajemniczości, życzliwości i… zapachem pierników. W związku z tym w ZSCKR odbył się „Szkolny konkurs na najładniejszy piernik świąteczny.” Wybór był bardzo trudny ponieważ wszystkie pierniki prezentowały się znakomicie. Komisja konkursowa pojęła decyzję, iż zwycięzcami konkursu zostały 4 osoby.

1 miejsce: Dżesika Olszewska, klasa 3 AG

2 miejsce: Adrian Rydzik, 3 AP

3 miejsce: Kacper Potopa 1T, Radosław Żukiel 2T

Wszystkie pierniki zostały przekazane potrzebującym. Każdy dar serca jest bezcenny. Ogromna ilość pierników, które zrobiliście przeszła nasze oczekiwania.
Dziękujemy w imieniu obdarowanych.