Warsztaty kulinarne

Dnia 25 września 2018r. uczennice naszej szkoły: Angelika Podstawka i Martyna Werner, wzięły udział w warsztatach gastronomicznych pt.: „Nowoczesna Kuchnia Polska”w Akademii Inspiracji Makro w Warszawie. Warsztatybyły nagrodą za najlepsze wyniki w nauce i z zajęć praktycznych w roku szkolnym 2017/2018.

Szkolenie prowadził trener Akademii Makro Paweł Serafin- kucharz z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą. Warsztaty trwały 6 godzin i w tym czasie kucharze wykonali5 wykwintnych dań kuchni polskiej: kartacze, ogon wołowy z musem z karmelizowanej śliwki, perliczkę w miodzie pitnym, comber jagnięcy i jesiotra z kawiorem. Uczennice wykonywały zadania bardzo dobrze, zaprezentowały duże umiejętności kulinarne, poradziły sobie również z presją czasu.

Sponsorem nagrody było Gospodarstwo Agroturystyczne „Wrzosowy Tartak”, któremu składamy gorące podziękowania.