Witaj szkoło!

      2 września 2019r. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej rozpoczęto nowy rok szkolny 2019/2020. Podczas uroczystej inauguracji uczniowie klasy III Technikum Agrobiznesu powitali Dyrekcję szkoły, Grono Pedagogiczne, a szczególnie koleżanki i kolegów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. 

Również i w tym roku  pani Ewa Janiszewska – dyrektor szkoły  wszystkim życzyła roku, pełnego nowych doświadczeń, a uczniom samych piątek i dobrych wyników z egzaminów zawodowych.

       Tego dnia nie zabrakło również krótkiej lekcji historii.  „Był taki wrzesień…” to słowa naszych uczniów, którzy pamiętali, że dokładnie 80 lat temu wybuchła II wojna światowa. Tego dnia dzieci polskie nie usiadły w szkolnych ławkach, a zamiast dzwonka usłyszały huk armat, świst pocisków i wybuchy bomb. Dziś „jest taki wrzesień…” i niech taki zostanie.