Zakończenie roku szkolnego 2019/20

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil w szkole , po 10 miesiącach wytężonej pracy są wakacje.

Ze względu na panującą pandemię korona wirusa, ta uroczystość będzie wyglądała inaczej. Świadectwa uczniowie odbiorą indywidualnie u wychowawcy zgodnie z harmonogramem, a najlepsi otrzymają nagrody w klasie.

Dzisiejsza uroczystość ma charakter szczególny  dla  uczniów klasy trzeciej- to dzień ukończenia szkoły, czas pożegnania z naszą placówką i czas wejścia w dorosłe życie.

Jak mawiał Papież Jan Paweł II ,,Prawdziwie wielki jest ten człowiek , który chce się czegoś nauczyć”, życzę Wam, aby zasiane ziarno wiedzy dalej się rozwijało, aby  zdobyta wiedza i umiejętności pozwoli wam odnaleźć swoje miejsce w życiu i zrealizować własne marzenia.

Wszystkim życzę radosnych, słonecznych  i bezpiecznych  wakacji, abyście we wrześniu wrócili do szkoły uśmiechnięci, szczęśliwi, zdrowi, pełni sił do dalszej pracy .

 

Dyrektor Szkoły

Ewa Janiszewska