Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

„W szkole czas odmierzany jest w specyficzny sposób. To kolejne dzwonki, dni, tygodnie i semestry napędzają szkolne zegary. Tak mijał rok za rokiem. Jednak w ten szkolny rytm wpisała się pandemia i zdalne nauczanie. Był to trudny okres dla wszystkich dla uczniów, dla  nauczycieli  ale daliśmy razem radę  i  dzisiaj mamy  piękną uroczystość zakończenie roku szkolnego” tymi słowami Pani dyrektor Ewa Janiszewska podsumowała kończący się rok szkolny.

         Uczniowie za dobre wyniki w nauce otrzymali stypendia, a za udział w licznych konkursach nagrody. W drugiej części uroczystości społeczność szkolna, Rada Rodziców, nauczyciele i goście serdecznie podziękowali Pani dyrektor Ewie Janiszewskiej za przepracowanie 37 lat w naszej szkole.

          Wszystkim życzymy radosnych, słonecznych  i bezpiecznych  wakacji abyście we wrześniu wrócili do szkoły uśmiechnięci, szczęśliwi, zdrowi, pełni sił do dalszej pracy.