ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego to niewątpliwie długo wyczekiwany przez wszystkich dzień – czas na upragnione wakacje!!!

24 czerwca 2022r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W trakcie uroczystości pani dyrektor Bożena Bączek dokonała podsumowania kończącego się roku szkolnego 2021/2022 oraz wręczyła nagrody i świadectwa wyróżnionym uczniom.

Uroczystość miała szczególny charakter dla uczniów klasy III Branżowej Szkoły I Stopnia, dla nich był to dzień ukończenia naszej szkoły i wejścia w dorosłe życie.

Drodzy absolwenci gratulujemy i życzymy Wam szerokiej drogi! Niech zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Wam z optymizmem patrzeć w przyszłość! – to słowa, którymi pożegnali ich młodsi koledzy i koleżanki.

Życzymy wszystkim uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym!