Zapachy jesieni…

Zmiana pogody na jesienną często powoduje nieodpartą chęć zakopania się pod grubym kocem z kubkiem gorącej herbaty przed telewizorem. Jednak, choć dorośli często kojarzą tą porę roku z depresją, opadającymi liśćmi i deszczową aurą, dzieciaki w tym czasie zbierają żołędzie, kasztany oraz zasuszone, kolorowe liście i zamieniają te dary przyrody w najróżniejsze prace plastyczne .Bez wątpliwości ta pora roku to całe mnóstwo skarbów zebranych podczas spacerów! Uczniowie zakwaterowani w Internacie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej podczas wyjścia rozglądali się dookoła i szukali inspiracji, którą przenieśli na kartkę papieru i wykonali pracę plastyczną pt.”Złota jesień”. Wysiłek dzieciaków włożony w jej wykonanie był dobrą alternatywą spędzenia czasu wolnego, integracją młodzieży jak również nauką współpracy w grupie.