ZSCKR w Rudnej dla Ukrainy

W dniach 4-11.03.2022 r. nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w akcji charytatywnej „ZSCKR w Rudnej dla Ukrainy”. Uczniowie szkoły zorganizowali zbiórkę na rzecz potrzebujących pozostających na terenie zajętym wojną. Zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy dla najmłodszych tj.: pampersy, chusteczki nawilżane, kaszki, mleko, musy butelki i smoczki, a także dla walczących żołnierzy tj.: środki medyczne, artykuły higieniczne, słodycze, baterie i wiele innych. Udało się zebrać wiele, aby chociaż trochę zmniejszyć cierpienie drugiego człowieka.

W dniu 11.03.2022 wszystkie zebrane dar przekazaliśmy do OSP Krzydłowice, skąd zostały dostarczone na Ukrainę dla potrzebujących.

Po raz kolejny społeczność szkolna pokazała swoją gotowość do niesienia pomocy otworzyła serca dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w akcję.