Godziny dostępności nauczycieli

WYKAZ GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI ZSCKR W RUDNEJ

ROK SZKOLNY 2023/2024

L.p. Imię i nazwisko n-l Dzień Godzina
1. Kufel Agnieszka środa 7.00 – 8.00
2. Borowczyk Michalina środa 15.10 – 16.10
3. Bybel Magdalena poniedziałek 7.55 – 8.55
(co 2 tyg.)
4. Chruściel Jacek wtorek 7.30 – 8.00

0,5h/m-c

5. Cierniejewska Gabriela poniedziałek 7.30 -8.30
6. Ciężabka Izabela wtorek 14.25 – 15.25
7. Dąbek Urszula środa 20.00 – 21.00
8. Dominiczak Edyta środa 15.00 – 16.00
9. Fijołek Katarzyna poniedziałek 07.00 – 08.00
10. Gasik-Motley Marta środa 15.10 – 16.10
11. Górska-Rabczewska Beata wtorek 15.10  – 16.10
12. Gurga Zenon czwartek     14.15  –  15.15

 

13. Grabczyński Dariusz wtorek 7.45 – 8.45/

1h/m-c

14. Hermanowicz Urszula czwartek 16.00 – 17.00
15. Hopej Anna piątek 13.30- 14.30 /

1 h/m-c

16. Lis Ryszard środa 8.00 – 9.00
18. Kiedos Krzysztof czwartek 14.15 – 14.45
19. Kiedos Małgorzata wtorek 07:30 – 08:00

0,5h/m-c

20. Próchnicki Krzysztof poniedziałek 16.00 – 17.00
22. Kornobis-Madera Karolina poniedziałek 15.10 -16.10
23. Kowalowa Halina piątek

(co drugi tydzień)

11.00 – 12.00
25. Kurant Marzena wtorek 15.30 – 16.30
26. Kurzawska Małgorzata wtorek 16.00 – 17.00
27. Lechocki Andrzej wtorek 7.30 – 8.30
28. Szuszfalak Władysław piątek

(1,2,3 piątek miesiąca)

10.45 -11.45
29. Lisowska Elżbieta środa 14.15 -15.05
30. Listwan Ewa środa 7.00 – 8.00/

1h/m-c

31. Michalec Irena wtorek

(co drugi tydzień)

13.30 – 14.30
32. Przystupa Alicja wtorek 14.30 -15.30
33. Ptasznik Aleksandra wtorek 15.05 -16.05
34. Robutka Katarzyna poniedziałek

(co drugi tydzień)

15.10 – 16.10
35. Semik Elżbieta środa

(co drugi tydzień)

15:10 -16:10
36. Sieniuta Jadwiga poniedziałek 14:25 – 15:25
37. Skwirtniańska-Matijczak Lidia czwartek 14.25 – 15.25
38. Sukiennik Ewa poniedziałek 7.00 – 8.00
39. Wiśniewski Damian czwartek 07:00 – 08:00
40. Zielska Monika wtorek

(pierwszy wtorek miesiąca)

16.00 -17.00
41. Gasik-Motley Marta środa

 

15.10 – 16.10