Przy szkole działa internat, w którym mogą mieszkać uczniowie od poniedziałku do piątku.

Na wyposażeniu internatu znajdują się:

• Pokoje mieszkalne – w internacie znajdują się pokoje dwu, trzy i czteroosobowe wyposażone w tapczany, biurka, komody i szafy. W chwili obecnej wszystkie pokoje posiadają nowe meble;
  • Kuchnia – w budynku internatu znajduje się kuchnia, która zapewnia młodzieży pełne wyżywienie oraz Stołówka, w której wychowankowie spożywają posiłki;
  • Internet – mamy Wi-fi;

Zajęcia w internacie:

W naszym internacie odbywa się szereg zajęć dodatkowych organizowanych przez młodzież i wychowawców. Odbywają się zarówno spotkania kultywujące święta wg kalendarium, takie jak Andrzejki, Walentynki, obchodzimy Święta Bożego Narodzenia – organizujemy uroczystą kolację wigilijną, organizujemy wyjścia na basen, wyjazdy do kina czy na kręgielnię. Ponad to, młodzież pod okiem wychowawców, uczy się kunsztu kulinarnego – pieczemy pizze, chruściki, pączki. Młodzież ma też możliwość uzyskania pomocy w nauce, można zgłosić się do wychowawców, którzy w miarę możliwości postarają się pomóc.

W naszym internacie staramy się stworzyć jak najbardziej domową atmosferę tak, żeby młodzież przebywająca z nami pięć dni w tygodniu czuła się jak „u siebie“. Zwracamy również uwagę na porządek, kulturalne zachowanie się, ładną wymowę, stosowny strój – tak jak w domu…