Forum Rolnicze Powiatu Lubińskiego

25 stycznia 2023r. w Rudnej odbyło się Forum Rolnicze Powiatu Lubińskiego organizowane przez Dolnośląską Izbę Rolniczą, Radę Powiatową w Lubinie oraz Wójta Gminy Rudna, na które zostali zaproszeni nasi uczniowie wraz p. Dyrektor Bożeną Bączek i p. Marleną Cieślak.
Miło nam poinformować, że podczas spotkania p. Dyrektor Bożena Bączek została wyróżniona przez Dolnośląską Izbę Rolniczą podziękowaniami za współpracę z samorządem rolniczym oraz zaangażowanie w działania na rzecz dolnośląskiego rolnictwa. Pani Dyrektor w przemówieniu podziękowała instytucjom współpracującym ze szkołą. Szczególne podziękowania skierowała w kierunku nauczycieli i młodzieży szkolnej, z którymi tworzy szkołę nowoczesną, rozwijającą się, dającą uczniom możliwość nabywania specjalistycznej wiedzy i umiejętności.
Podczas forum młodzież naszej szkoły uczestniczyła w szkoleniu pt. „Nowe rodzaje płatności bezpośrednich – warunkowość i ekoschematy.