KONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY i BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”  – ETAP SZKOLNY

  Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VII edycji  Konkursu  Wiedzy o Prawie Pracy  i BHP dla szkół ponadpodstawowych „ Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy). Konkurs realizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

  Etap szkolny odbył się 30 października 2019 r. Po raz pierwszy został przeprowadzony za pośrednictwem nowoczesnych nośników (telefony komórkowe, Internet).Test wiedzy składał się z 25 pytań, dotyczył zagadnień związanych z prawem pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz legalnością zatrudnienia i innej pracy zaro

bkowej.

W zmaganiach wzięło udział 11 uczniów naszej szkoły. Do etapu regionalnego zakwalifikowały się Martyna Honc oraz Elwira Podstawka.
  Serdecznie gratulujemy i zapraszamy uczniów do kolejnych konkursów!