Konkurs „Niepodległa piórem i obiektywem”

Bezdyskusyjnym jest to, że Święto Niepodległości Polski jest jedną z najważniejszych dat w historii Polski. W związku z tym Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało konkurs pt. „Niepodległa piórem i obiektywem”.

Nasza szkoła nie pozostała obojętna wobec takiego wyzwania i wzięła udział w tym krajowym przedsięwzięciu. Prace twórcze najlepiej wykonały dwie uczennice:

  • w kategorii wiersz

Weronika Ferstein napisała wiersz pt. „O Polsce”

  • w kategorii fotografia

Julita Zygmunt przygotowała zdjęcie pt. „Inspiracja sanitariuszką z 1920 roku”.

Prace zostały przesłane do Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej Wsi w Warszawie. Ogłoszenie wyników ma nastąpić 10 grudnia 2020 r. Czekamy z niecierpliwością na wyniki i mocno trzymamy kciuki za nasze koleżanki.